Srpen 2009

Dochází slova ..

24. srpna 2009 v 11:52 | Terculka ♥ |  Moje pocity,zážitky,nálady ..
Táák že .. omlouvám se že tady nic nepřibylo od te doby co sem napsala poslední článek ,ale neměla sem vůbec náladu sem psát ..hned vám řeknu proč ?!

Ted den když sem šla an ten slavnej hokej byl užasnej uplně sem byla šťastná ..jelikoš tam hraje a ten muj Šmehliček (byvalej BF*) a tak sem byla rada že ho vidím na ledu .. takový pohledy upe sme se na sebe tak divaly ach ..to bylo užasne .. sme si aji psaly na fejsu a všechno bylo fajn vypadalo to že se na mě štěstí usmálo .. mno a nak po třed dnech sem šla na jejich trenálek se kouknout jak si to dávaj :D ..a tim má radost skončila ...! psaly sme se večer aon mi oznamil že ho poslaly hrat za hodonin .. tak žeho dlouho u naás v Brně na ledu neuvidim .. chystla sem uplně zachvat pláče .. prtože .. když byl na tom ledu byl jinej než když ho potkam ve městě s tou jeho partou .. akdyž sem zjistila že to krasný se najednou rozplyne ..a protže sem věděla že se to všechno posere jak se i fakt stalo .. byla sem z toho fakt mimo .. Prostě ja neim cot má byýt nechapu ho .. od te doby co ho nevidím na hokeju .. je to vše ve starych kolech .. napsala sem mu na fejsu a on mě ani neodepsal prostě .. IGNOR " fajn no .. jebu na to už ..
Mno a tedka něco veselého .. tak že v pátek sem byla u babičky ostříhat dědu a babču .. už toměly přerostlé ..:D tak sem jim udělala nák sestřih :D měla sem suknu a vasil tak se ptám babičky esi nemá nakou zastěru bo něco a ona vytahla :D nakou zastěru ze 60. let :D upemoc sem z toho nemohla ..:D tak ej stříhala v tom .. hodim vám sem fotku :D
Jo zitra jedu k Denisce (moji setřence ) tak že si užimej zase plno srandy ,všechno si proberem ,a tak mno ještě dneska za ni jedu do města :D ajajaj ..

Fotka .. bétéwé tahle fotka je nejnovější tak si asi dovedete představit jak tedka vypadam :D

Jupíí:)

12. srpna 2009 v 23:04 | Terculka ♥ |  Moje pocity,zážitky,nálady ..
Ááá zdravím váás .. ty brdo neim proč ae najednou sem dostala chut sem napsat článek .. rozhodně vám nedokažu říct za co bude stát ..ae prostě mám chuť .. můj pokrevní bráška (Chvost) mě zlepčil náladu .. krasně sme si popovidaly .. a najednou mám chuť do života děcka .. vůbec neim jak dlouho mě to vydrží ..ae snad co nejdééle :)) Dokonce sem se rozhodla že zítra nebo v pátek pujdu na hokej .. na kluky se podivat jak jim to de hrajou za HC KOMETA BRNO .. áá mojíí hošani .. mno tak uvidím jestli to klapne ..snad jo .. měla bych ohromnou radost pač sem je dlouho neviděla na ledě .. och ..

Jinak si tak přemyšlím a do uší mě pěje tedka tahle pisnička Kukni !

Tak si tak říkám že už se nemužu dočkat jakseženu na netu Hannu Montanu The Movie jako dvd česky .. pač už to chcu vidět .. viděla sem to v kině jak byla premiera ..ae sem do toho blázen .. ! přeužasnej film ..:D
Kromě toho v pátek má byt Miley celej den na jetixu tak že mam o zábavu postaráno :D ..

Plus k tehle fotce .. fotila Deniska ... neim pohodička ..

Jo dneska byl další filmovej den .. divala sem se na horor fujky ten byl nechutnej ae byl anglickej a nic sem narozuměla :D dycky sem si to ve sluchatkach stišila ten zvuk abych neslyšila ty zvuky když se tam mělo něco dit :D pohoda o nakych kanibalech ... to bylo mlely lidsky maso a dělaly z toho jidlo pro zákazniky ..pač měly nakou svou restouraci a hotel :D zajimave ..jmenuje e to Gnaw .. se juknite pokud cete :D a pak sem se koukala na nakou komedii kopačky a to bylo hezkýý ..:)

Tak se mějte krásně a uživejte zbytek prázek Vaše Terčulka :))

Juch ..:)

7. srpna 2009 v 23:23 | Terculka ♥ |  Moje pocity,zážitky,nálady ..
Táák jo .. už sem vpohodě .. vychladla jsem .. uklidnila se a mužu žit dál v klidu a míru .."Mm
neberme to až tak do slova .. pořad sou věci kterýmě vytačej ..ae nebudu ted řešit ..ono se to ve mě zase nahromadí .. a po nake době to zas dostanu ven ..

Děcká mám strašnoou chuť na zmrzču ..asi si zajdu do mrzáku .. pro jednu Ruskou :D "mňám ..

Jedna fotečka ze dneška --->
Ne tak co se odahrálo v posledních dnech ..mm ? Včera jsem si udělala odpočinkovej den .. válela se v postely .. čučela na filmy .. popřemyšlela ..pobrečela si ..a ták dáál ..:D
A dneska jsem byla s Denulkou mojou .. (moje sestřenka) jo bylo to fajn ..takovej .. "skoro " klidnej den ... až sem se trochu obávala že zustanem jenom u brečení a vzpomínání ..ae ne :d naštěstí uf Natočily sme si další dost zaimavy :D video .. ae pro dobro všech ho sem rači nedám ..:D aspon vám řeknu o čem je .. je to od cigaratě slim :D fáájn .. mno a dal sme se fotily .. dělaly netopýra :D na prulizkách ..a rostě blbly .. krásnej den :))

Prcci ja si valím pro tu zmrzču páá :)

.. život je těškej .:(

6. srpna 2009 v 0:44 | Terculka ♥ |  Moje pocity,zážitky,nálady ..
Na úvod bych chtěla poděkovat všem svým přátelům za všechno co pro mě kdy udělaly .. za to že stoji při mě .. a nevykašlaly se namě jako ostatní .. DĚKUJU VÁM VŠEM MOC ..!

A teĎ bych vám chtěla něco málo říct ..:( bohužel sem zjitila dosti nepřijemnou věc pro mě .. tá nejlepší kámoška co sem si myslela že mám .. tu co sem tak dlouho hledala .. mi řekla že nejsme nejlepší kámošky .. že prej má svou nejlepší kámošku jinou..a že sme je přátele tak fajn .ani tak mě nesere to že nejsme naky bf posraný ..ae to jak se ke mě poslední dobu chová .. jak ze mě dělá blbca ..a všechno ...ae stejně už je mi to jedno .. za to co o mě kde říka .. že sem namyšlela a tak a přitom ona sama ví že to tak neni ..nebudu to tady rozepisovat to je strašně na dlouho ..:( achjo mrzí mě to všechno ..! všechno se mě zas . tak nějak sype pod rukama .. život je tak těškej ..

Strašně mi chybí on :(
Bože připadám si uplně prázdná ..
Cítím tohle :
Beznaděj !
Smutek!
Vztek!
Ano sem nešťastná .tak to prostě blbí období !..
Kdy už to SAKRA všechno skončíí !!
Chci utéct někam daleko .. od všechno ..:( chci zapomenout ..:(
..Potřebuju se vypsat a dostat to ze sebe .. učitě to znáte ten pocit ze to všechno co cítíite musíte ze sebe nějakým způsobem dostat ven ..

Jo a ta fotka je ze dneška .. fotila ji Terinka .zas to vystihuje moje pocity .. tak snad se vam libim aspon trochu :). když tak vám sem potom hodím fotku aji s ní ..ae te dmomentálně na to nemám opravdu náladu ..

Všem se omlouvám za tenhle článek , nemusíte ho číst ..! muže to ho ignorovat !

OVšem ta pisnička je nádherná .. přemyšlím u ní ..:(
Uááá ♥

2. srpna 2009 v 0:04 | Terculka ♥ |  Moje pocity,zážitky,nálady ..

Áá děcka nejvíc .. dneska den s Deniskou
.. jsem šťastná aspon chvilema .. seru už na to .. se ponižovat tou moji naivitou .. že všechno bude dobry, nebude ! a je mi to jedno ! no možná trochu neni .. ae snažím se ..' nebudu si ničit život tim .. že budu furt stat nad jednou věcí .. život jde hold dál.!. i když to bolí ..však čas všechno spravíí ..Jinak mám pro vás zde pár fotek s moji sestřenicíí Deniskou .. znátez: blog

Jo a na všech fotkách se tam s těma kratšima vlasama prostě stou košilou ta druha je moje sestřenka .. jen aby ste věděly :D

Ach upe moc mě štve že ty prázky letos tak ubíhaj ..sem ráda že je trávím nejvic se svymi přátely ..!
Zítra si to zas valím s Veunkou .. tak to zas bude ekšn! Áá už se těším ..

Jo a jinak ze dneška.. tak že sme byly s Deniskou po dlouhe době venku (ve městě ) probiraly sme všechno o naších životech .. ujasnily si co chceme ..že se nebudem hadat ..a udobřily se .. snad už napořad .. před tím to bylo mezi nama takove divnéé .... mNO a tak sme nafotily novy fotky pač naše posledni fotka je někdy z vánoc .. hrůza :Dtak že aspon naky letní fotečky ..:) strašně se mi libijou .. jo a ktomu dnu teda :D potkaly sme strašně moc známich kamaradůů bylo to fajn .:) potom Deniska musela dom tak sem byla ještě se 3 kámošema venku. jžš to bylo smichu :D ae upe sem nemohla jak mě kamoše vytahl suknu upe celou narh :D naštěstí sem si ju stihal hnedka stahnout :D a byly tam jenom dva kamoši tak vpohodě ..:D paka jedni :Dprostě sme blbly :Durčitě znáte ..:)prostě smich ,smich ,smich ..

Děcka ja vam se musím hodit ty fotky .. sou užasný .. ps: Miluju tě Denisko
Táák hotovo .. :) kouknite :)